SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Nová Lhota

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Nová Lhota je pro vás to pravé.

Mosty u Jablunkova - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Alšovka Měděnec - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Zkuste ski areál Alšovka Měděnec!

Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Černá hora - Jánské Lázně!

Soláň - Bzové - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Soláň - Bzové je pro vás to pravé.

Zimní středisko Troják

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Troják.

Ski areál Třeštík – Celnica

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé.

Areál Zlaté hory - Příčná ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zlaté hory - Příčná.

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Do Česka se blíží zima. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Do ski areálu Pěnkavčí vrch se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Pěnkavčí vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Říčky v O.h. ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kadlečák - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kadlečák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rokytnice v O.h. - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Rokytnice v O.h. a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kocianka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Kocianka je pro vás to pravé.

Svatý Petr - Špindlerův Mlýn - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn je pro vás to pravé.

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Dolní Morava - Větrný vrch - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Dolní Morava - Větrný vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Velké Karlovice – Machůzky

Zimní areál Velké Karlovice – Machůzky je pro vás to pravé.

Ski areál Řeka

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Řeka!

Vurmovka - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Vurmovka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kunčice

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Kunčice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kubiška

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Navšivte s rodinou středisko Kubiška.

Do ski areálu Svah Zlín se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Svah Zlín pro vás jistě bude to pravé.

Do ski areálu Dolní Lomná se zajet určitě vyplatí

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Dolní Lomná.

Kasárna - žádná sláva

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Kasárna pro vás jistě bude to pravé.

Jak se připravit na zimní dovolenou

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C