SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Kocianka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Kocianka je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Svah je upravován denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. zelňačku nebo hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Personál je velice ochotný. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 73% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Štve Vás to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
15°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
19°C
13°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
22°C
14°C