SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Svatý Petr - Špindlerův Mlýn - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 5 vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte smažený sýr či bramboráčky. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Areál nic zásadního nechybí. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 70%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Svatý Petr - Špindlerův Mlýn - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C