SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. I dnes ovšem platí - vrstvit, vrstvit a zase vrstvit.

Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Důležité je nezapomenout na kvalitní nepromokavé rukavice. Slušivý šátek na krk a termo kukla dokážou v mrazivých dnech zázraky.

Dnešní materiály mají výborné termoizolační schopnosti, jsou příjemné na omak, mají vysokou odolností proti větru a vodě, přesto zachovávají prodyšnost a propouští pot. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Dnešní materiály se nešpiní a jsou odolné i proti oděru. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Vhodná je též občasná impregnace.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. K běžnému standardu patří také všemožné chrániče a reflexní prvky na oblečení. Snowboardisté, kteří vyhledávají terén mimo vyznačené sjezdovky si mohou zakoupit i oblečení se zabudovaným systémem na vyhledávání osob zasypaných lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C