SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Řeka

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Řeka! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 1x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete horkou čokoládu a smažák. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Horní Lomná - Přelač.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je velmi nadprůměrný. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Areál nic zásadního nechybí. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C