SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kubiška

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Navšivte s rodinou středisko Kubiška. Areál se nachází v Beskydech.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší hamburger či bramboračku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C