SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Mosty u Jablunkova - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Návštěvníci areálu oceňují především 5 lanovek.. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte uzená cigára nebo párek v rohlíku. Středisko sousedí s Polanka - Písek u Jablunkova.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 79%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
15°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
19°C
13°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
22°C
14°C