SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Svah Zlín se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Ski areál Svah Zlín pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti nedaleko města Zlín a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Můžete si dát např. smažák nebo kulajdu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Za vidění stojí Zámek Vizovice.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Lepší hodnocení než 55% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C