SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Dolní Lomná se zajet určitě vyplatí

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Dolní Lomná. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Třinec a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažák či smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 64%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C