SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kasárna - žádná sláva

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Ski areál Kasárna pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Velké Karlovice a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít čtveřici vleků. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete bramboračku nebo točené pivo.

Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 45%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Středisko Kasárna - nemastné, neslané

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C