SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Černá hora - Jánské Lázně! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 10 vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. uzená cigára a smažený sýr. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Pec pod Sněžkou.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 71%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C