SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Bzové - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Soláň - Bzové je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. česnečku nebo bramboračku.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme být hodní příliš, ale 75% si areál určitě zaslouží.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C