SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Troják

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Troják. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek.. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete gulášek a bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 59%.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Sere Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Čtěte také: Troják - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
15°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
19°C
13°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
22°C
14°C