SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Třeštík – Celnica

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 550m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován dle potřeby . Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu nebo kofolu. Do areálu můžete jet také skibusem. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Kasárna.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Lepší hodnocení než 75% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C