SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Říčky v O.h. ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku či hamburger. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Bartošovice.

Areál je velmi nadprůměrný. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme být hodní příliš, ale 67% si areál určitě zaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C