SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kadlečák - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kadlečák a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá 1 x denně, někdy víc. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažený sýr či smažený sýr.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Za vidění stojí Zámek Žleby.

Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Personál je velice ochotný. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Do ski areálu Kadlečák se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
18°C
12°C
Úterý
26.9.2023
jasno
23°C
14°C
Středa
27.9.2023
zataženo
22°C
13°C