SKI AREÁL HEROLTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice v O.h. - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Rokytnice v O.h. a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 350m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete smažák či smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 45%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Ski areál Rokytnice v O.h.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C